Stiklų tamsinimas

Galinių ir šoninių stiklų tamsinimui siūlome aukščiausios klasės plėvelių pasirinkimą. Taip apsaugosite save, vaikus ir automobilio saloną nuo karščio, nuo blukinančių ultravioletinių spindulių. Karštomis vasaros dienomis efektyviai naudosite kondicionierių, o naktimis jūsų nebeakins įkyrūs iš paskos važiuojančių žibintai. Net saikingai užtamsinti galiniai stiklai uždeda stiprų estetikos pliusą praktiškai kiekvienam automobiliui.

Išsirinkite patinkantį plėvelės tamsumą ir apsaugos nuo karščio lygį. Turime įvairiausio stiprumo pasirinkimų. O gal norite padovanoti automobilio stiklui šiek tiek „sidabrinio“ blizgesio? Spręskite patys, o mūsų plėvelių klijavimo ekspertai padarys svarbiausią darbą – užklijuos preciziškai, be burbuliukų ir suteiks garantiją.

Jeigu nerimaujate ar praeisite automobilio techninę apžiūrą dėl netinkamo stiklo tono, norime nuraminti – galinių stiklų leistinas šviesos laidumas yra neribojamas, todėl jei yra poreikis, galite drąsiai pasirinkite ir pačias tamsiausias mūsų siūlomas plėveles.

NORISI IŠSKIRTINIO STILIAUS

Derinate automobilį prie savęs, o save prie automobilio. Nieko nuostabaus – juk jis jums taip patinka. Norite nupirkti jam ką nors gražaus. Mėgstate, kai jūsų klausia, ką padarėte automobiliui, jog jis dabar taip gražiai atrodo.

NORISI DAUGIAU PRIVATUMO

Jums tiesiog norisi visur labai daug juodos spalvos ir paslapties, todėl galite visiškai užtamsinti galinius stiklus ir būti nematomas nuo pašalinių žvilgsnių.

IŠVARGINO KARŠTIS SALONE

Važiuojant, kondicionierius veikia visu pajėgumu, tačiau neatrodo, kad nuo to būtų bent kiek vėsiau, o spiginantys saulės spinduliai keleiviams skverbiasi pro langų užuolaidėlių tarpus. Galite pasirinkti praktiškai šviesos neribojančią plėvelę, tačiau apsaugančią nuo karščio, arba stipriau tamsinančią, bet taip pat apsaugančią nuo karščio ir tuo pačiu suteikiančio privatumo automobilyje.

SUSTABDO ULTRAVIOLETINIUS SPINDULIUS

Apsaugosite nuo saulės savo odą ir akis. Pristabdysite automobilio salono ir jame esančių daiktų blukimą. Nors rinkoje nėra tokios plėvelės, kuri visiškai sustabdytų daiktų blukimą – mes siūlome maksimalią 99 % apsaugą nuo UV spindulių.